GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Uroczystość w klubie – przekazanie nowego sprzętu sportowego

W dniu 9 października 2023 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyła się uroczystość, w czasie której Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy Doliwa Rozdrażew otrzymał już kolejny raz nowy sprzęt sportowy do unihokeja (komplety strojów bramkarskich, kaski bramkarskie oraz piłeczki do gry w unihokeja) ufundowane przez Spółdzielczą Grupę Bankową. Wręczenia w obecności prezesa klubu dokonał pan Radosław Teodorczyk, pełnomocnik Zarządu SGB. Otrzymany sprzęt pozwoli zawodnikom klubu doskonalić umiejętności gry w unihokeja co w przyszłości może doprowadzić do osiągania coraz wyższych wyników sportowych w tej dyscyplinie.

Zarządowi SGB serdecznie dziękujemy za wspieranie działalności klubu.

Piotr Motyl