Sekcja tenisa stołowego

Trener: Artur Basinski

W ramach sekcji TENISA STOŁOWEGO działa drużyna UKS „Doliwa” Rozdrażew licząca 26 członków, w tym 7 zawodników zgłoszonych w WZTS Poznań.

W tegorocznym sezonie 2020/2021 zespół bierze udział w rozgrywkach drużynowych o Mistrzostwo III ligi grupa Południe województwa wielkopolskiego w której rywalizuje 12 zespołów:  LKS Burza Drzeczkowo, LKS Orzeł Wysocko Wielkie, UKS Doliwa Rozdrażew, UKS Piast Poprava II Ostrzeszów (b), UKS Golina Wielka (b), KTS Wicher Lisiec Wielki (p), KS Górnik Wierzbinek, Poniecki Klub Sportowy Piast Poniec, KS Start Gostyń, CKS Helios Czempiń, LKTS Luvena Luboń (s), KTS Wijewo (b).

Z powodu pandemii COVID19 rozegrana zostanie tylko jedna runda bez rewanżu z zachowaniem reżimu sanitarnago.

Skład drużyny
  • Karol Marcinkowski
  • Artur Basinski
  • Ryszard Bruder
  • Mateusz Jarus
  • Piotr Brylewski
  • Szymon Szkudłapski
  • Zenon Marcinkowski

Treningi i mecze odbywają się w hali sportowej SP Rozdrażew.

Treningi odbywają się w środy 17.00 – 19.00 i w piątki 16.30 – 19.30

Terminarz i tabela wyników rozgrywek na stronie internatowej WZTS Poznań.