GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej piłki ręcznej z okazji 13-lecia działalności UKS „DOLIWA”

W dniu 7 kwietnia 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji 13-lecia działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego „Doliwa” Rozdrażew. W turnieju udział wzięły następujące zespoły:

 • Oldboje „ORKAN” Rozdrażew,
 • UKS „DOLIWA” Rozdrażew,
 • LZS Rozdrażew,
 • MKS Rozdrażew.

Turniej został otwarty przez PREZESA KLUBU pana Krzysztofa Brodę, który w ciepłych słowach podziękował przybyłym zespołom za chęć udziału w turnieju oraz życzył im zwycięstwa i udanej zabawy podczas całej rywalizacji sportowej.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 2 x 12 minut. Mecze sędziowali sędziowie związkowi z Ostrowa Wielkopolskiego: pan Michał Jakubek i pan Marcin Piekarski. Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

W czasie zawodów rozegrano sześć spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie, przeplatanych ciekawymi akcjami i niesamowitymi paradami bramkarskimi. Zgromadzona publiczność bardzo żywiołowo dopingowała swoich ulubieńców stosując zorganizowany i kulturalny doping.
Po rozegraniu wszystkich spotkań każdy zespół został uhonorowany pucharem, pamiątkowym dyplomem, zespoły, które zajęły miejsca I – III otrzymały także medale. Wręczono nagrody indywidualne w postaci szklanych trofeów dla najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza.

Nagrody indywidualne otrzymali:

 • najlepszy zawodnik turnieju – Arkadiusz Biernacki – LZS Rozdrażew,
 • najlepszy strzelec turnieju – Waldemar Filipiak – Oldboje „Orkan” Rozdrażew,
 • najlepszy bramkarz turnieju – Mateusz Filipiak – LZS Rozdrażew.

Wręczenia nagród dokonał pan Janusz Chmielarz, członek Zarządu UKS „Doliwa” Rozdrażew.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową turnieju i wyniki poszczególnych spotkań.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA TURNIEJU:

 1. UKS „DOLIWA” Rozdrażew
 2. Oldboje „ORKAN” Rozdrażew
 3. LZS Rozdrażew
 4. MKS Rozdrażew