GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 2007 i młodsi

W dniu 17 maja 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej w kategorii chłopców rocznik 2007 i młodsi. W turnieju brały udział następujące zespoły: UKS I „Batory” Ostrów Wielkopolski, UKS II „Batory” Ostrów Wielkopolski, Szkoła Podstawowa nr 3 Koźmin Wielkopolski, UKS „Doliwa” Rozdrażew.

W otwarciu zawodów jak również w ich podsumowaniu udział brał dyrektor szkoły i jednocześnie prezes klubu pan Krzysztof Broda.
Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 12 minut.

Mecze sędziowali sędziowie związkowi panowie Mirosław Broda i Arkadiusz Biernacki. Natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

UKS „Doliwa” Rozdrażew – UKS I „Batory” Ostrów Wlkp. (8:11)

UKS II „Batory” Ostrów Wlkp. – SP nr 3 Koźmin Wlkp. (3:17)

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – UKS I „Batory” Ostrów Wlkp. (2:11)

UKS II „Batory” Ostrów Wlkp. – UKS „Doliwa” Rozdrażew (5:10)

UKS I „Batory” Ostrów Wlkp. – UKS II „Batory” Ostrów Wlkp. (6:30)

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – UKS „Doliwa” Rozdrażew (7:6)

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. UKS II „Batory” Ostrów Wielkopolski

2. SP nr 3 Koźmin Wielkopolski

3. UKS „Doliwa” Rozdrażew

4. UKS I „Batory” Ostrów Wielkopolski

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk pana Krzysztofa Brody okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy, drużyny, które zajęły miejsca I – III otrzymały także medale.

Po konsultacji między opiekunami zespołów wybrano także najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju, którzy zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant UKS „Doliwa” Rozdrażew – Wiktor Kubiak.

Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentant UKS I „Batory” Ostrów Wielkopolski – Kacper Partyka.

Najlepszym bramkarzem turnieju został reprezentant Szkoły Podstawowej nr 3 w Koźminie Wielkopolskim – Damian Niedziela.

Serdecznie wszystkim zespołom gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.