GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Rocznik 1998

17 listopada 2010r odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt rocznik 1998. Na turniej nie dotarł zespół z UKS Borek Wlkp. w związku z czym mecze rozegrano pomiędzy UKS „Jedynka” Koźmin Wlkp., S.P. Mokronos i UKS „Doliwa” Rozdrażew reprezentowany przez następujące zawodniczki: Parysek Sylwia, Krawiec Dominika, Stegienta Klaudia, Dymarska Klaudia, Wawrzyniak Joanna, Wosińska Laura, Noculak Natalia, Marcinkowska Marta, Sierszulska Dominika, Krawiec Anna, Otworowska Aleksandra, Krysztofowicz Maja, Nowak Agnieszka, Staniewska Paulina.

Mecze zakończyły się natępującymi wynikami:

UKS „Jedynka” Koźmin – UKS „Doliwa” Rozdrażew – 3:10
SP Mokronos – UKS „Doliwa” Rozdrażew – 10:10
SP Mokronos – UKS „Jedynka” Koźmin – 12: 5

I miejsce – SP Mokronos
II miejsce – UKS „Doliwa” Rozdrażew
III miejsce – UKS „Jedynka” Koźmin

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.