W dniu 26 lutego 2011 roku w hali Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w kategorii Młodzika o Puchar Sponsora UKS „DOLIWA” Rozdrażew. W turnieju zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „DOLIWA” udział wzięły następujące zespoły: UKS „SPARTA” Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, MUKS Koźmin Wielkopolski oraz UKS „DOLIWA” Rozdrażew. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, czas trwania każdego meczu wynosił 2 x 12 minut. Wyniki poszczególnych meczów były następujące:

1. UKS „DOLIWA” Rozdrażew – MUKS Koźmin Wielkopolski (15 : 13).
2. UKS „SPARTA” Ostrów Wielkopolski – Nowe Skalmierzyce (18 : 12).
3. UKS „DOLIWA” Rozdrażew – Nowe Skalmierzyce (12 : 12).
4. MUKS Koźmin Wielkopolski – UKS „SPARTA” Ostrów Wielkopolski (13 : 13).
5. UKS „DOLIWA” Rozdrażew – UKS „SPARTA” Ostrów Wielkopolski (15 : 28).
6. MUKS Koźmin Wielkopolski – Nowe Skalmierzyce (17 : 6).

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. UKS „SPARTA” OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2. UKS „DOLIWA” ROZDRAŻEW
3. MUKS KOŹMIN WIELKOPOLSKI
4. NOWE SKALMIERZYCE

Wszystkie zespoły otrzymały okazałe puchary i symboliczne dyplomy. Dodatkowo statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał zawodnik Nowych Skalmierzyc MATEUSZ WĄTROBSKI.

Nagrody i poczęstunek zostały ufundowane przez głównego sponsora UKS „DOLIWA” Rozdrażew, właściciela firmy MAX-POL pana Andrzeja Czajkę.