GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Podsumowanie sezonu 2014/2015

W dniu 2 czerwca 2015 roku w hali Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2014/2015 Uczniowskiego Klubu Sportowego „DOLIWA” działającego przy ZSP w Rozdrażewie.

Podsumowanie sezonu 2014/2015 rozpoczęło się o godzinie 16.00 przemówieniem prezesa klubu i jednocześnie dyrektora ZSP w Rozdrażewie pana Krzysztofa Brody, który w ciepłych słowach podziękował sponsorowi panu Andrzejowi Czajce za finansowanie działalności klubu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jego funkcjonowanie.

Następnie wystąpił sponsor klubu UKS „DOLIWA” pan Andrzej Czajka, właściciel firmy MAX-POL, który podziękował: członkom zarządu, trenerom i zawodnikom za zaangażowanie w działalność klubu. W trakcie swojego przemówienia pan Andrzej Czajka wręczył trenerom poszczególnych sekcji i zespołów okazałe statuetki z podziękowaniami związane z ich dyscypliną kierunkową. Dodatkowo statuetkami zostali uhonorowani zawodnicy sekcji tenisa stołowego, którzy w obecnym sezonie brali udział w rozgrywkach III ligi tenisa stołowego. Medalami i dyplomami z podziękowaniami uhonorowano również zawodniczki i zawodników sekcji piłki ręcznej.

Po zakończeniu części oficjalnej zostały rozegrane dwa mecze piłki ręcznej trwające 2 x 15 minut. W pierwszym z nich spotkali się zawodnicy z zespołu chłopców rocznik 1999 i młodsi z zarządem klubu oraz trenerami. Po bardzo emocjonującym pojedynku zwyciężyła drużyna reprezentowana przez zarząd klubu i trenerów 17:13. Natomiast w drugim rozegranym spotkaniu między dziewczynkami z rocznika 2002 a dziewczynkami z rocznika 2003 zwyciężył zespół starszych dziewczyn 12:9.

W trakcie trwania drugiego spotkania opiekunowie przygotowali dla wszystkich obecnych osób posiłek, na który składały się smaczne kiełbaski z grilla oraz zimne napoje. Po zakończonych meczach wszyscy z wielką chęcią zabrali się do spożywania przygotowanego wcześniej posiłku. Działacze i zawodnicy jeszcze przez kilka najbliższych godzin miło i sympatycznie spędzali ze sobą czas.