GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Podsumowanie sezonu 2013/2014

W dniu 4 czerwca 2014 roku w hali ZSP w Rozdrażewie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2013/2014 Uczniowskiego Klubu Sportowego „DOLIWA” Rozdrażew działającego przy ZSP w Rozdrażewie.

Podsumowanie sezonu 2013/2014 rozpoczęło się o godzinie 16.00 przemówieniem prezesa klubu i jednocześnie dyrektora ZSP w Rozdrażewie pana Krzysztofa Brody, który w ciepłych słowach podziękował sponsorowi panu Andrzejowi Czajce za finansowanie działalności klubu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jego funkcjonowanie.

Następnie wystąpił sponsor klubu pan Andrzej Czajka, właściciel firmy MAX-POL, który podziękował członkom zarządu, trenerom i zawodnikom za zaangażowanie w działalność klubu i jego godne reprezentowanie na arenie sportowej. Po przemówieniu pan Andrzej Czajka wręczył trenerom poszczególnych zespołów okazałe statuetki i słodycze w ramach podziękowań za ich pracę na rzecz klubu. Także każdy zawodnik klubu został obdarowany pamiątkowym dyplomem, medalem oraz słodyczami za godne reprezentowanie swojej sekcji na arenie sportowej.

Po zakończeniu części oficjalnej zostały rozegrane trzy mecze piłki ręcznej. W pierwszym z nich spotkali się chłopcy z rocznika 1998 z członkami klubu. Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu zwyciężyła drużyna chłopców 12:11. Drugie spotkanie to mecz pomiędzy dziewczynkami z rocznika 2001 a trzecie to mecz rozegrany pomiędzy chłopcami z roczników 1999 i 2000.

W trakcie trwania poszczególnych spotkań opiekunowie przygotowali dla wszystkich obecnych osób posiłek, na który składały się smaczne kiełbaski z grilla oraz zimne napoje. Po zakończonych meczach wszyscy z wielką chęcią zabrali się do spożywania przygotowanego wcześniej posiłku. Działacze i zawodnicy jeszcze przez kilka godzin miło i sympatycznie spędzali ze sobą czas.