GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Mistrzostwa gminy w piłkę nożną halową na rok 2019

W dniu 17 listopada 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową dla mieszkańców i pracowników Gminy Rozdrażew. Turniej  został zorganizowany przez Urząd Gminy Rozdrażew i Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W zawodach brało udział 67 zawodników reprezentujących 8 zespołów: MTV, POLONA ROZDRAŻEW, DRINK TEAM, ALBATROSY, BNOT, MTV MŁODZI, ZIMNE LESZKI, KLUB KOKOSA.

Zespoły grały w dwóch grupach a następnie rozegrano fazę finałową o poszczególne miejsca do klasyfikacji końcowej. Mecze trwały 12 minut. W sumie rozegrano 16 spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie. Mecze sędziowali sędziowie związkowi, panowie: Witold Bagiński i Kazimierz Reyer.

W otwarciu mistrzostw udział brali wójt gminy Rozdrażew, pan Mariusz Dymarski i prezes UKS „Doliwa” Rozdrażew, pan Krzysztof Broda, którzy w ciepłych słowach podziękowali przybyłym zawodnikom i kibicom za ich obecność i chęć rywalizacji w zawodach.

Na zakończenie rozgrywek  wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo drużyny z miejsc I – IV zostały uhonorowane pucharami i medalami.

Wręczono również nagrody indywidualne w postaci statuetek i dyplomów dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza zawodów.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został reprezentant drużyny MTV MŁODZI – Adam Szczepanik.

Najlepszym strzelcem mistrzostw został reprezentant MTV – Bartłomiej Ziembiński.

Najlepszym bramkarzem mistrzostw został reprezentant drużyny ALBATROSÓW – Kamil Krysztofowicz.

Organizacją mistrzostw zajął się nauczyciel wychowania fizycznego, pan Piotr Motyl.