GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową na rok 2018

W dniu 21 października 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową dla mieszkańców i pracowników Gminy Rozdrażew. Turniej został zorganizowany przez Urząd Gminy Rozdrażew i Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W zawodach brało udział 70-ciu zawodników reprezentujących 7 zespołów: MTV I, FC PLATON, BNOT I, ALBATROSY, BNOT II, MTV MŁODZI, FC FUTSAL.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały 10 minut. W sumie rozegrano 21 spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie.

W otwarciu i podsumowaniu mistrzostw udział brał wójt gminy Rozdrażew, pan Mariusz Dymarski. Natomiast w zakończeniu turnieju udział brał prezes UKS Doliwa Rozdrażew pan, Krzysztof Broda.

Na zakończenie rozgrywek każdy zespół otrzymał puchar i pamiątkowy dyplom. Dodatkowo drużyny z miejsc I – III zostały uhonorowane medalami.

Wręczono również nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza zawodów.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został reprezentant drużyny MTV MŁODZI – Fabian Wosiek.

Najlepszym strzelcem mistrzostw został również reprezentant drużyny MTV MŁODZI – Adam Szczepanik.

Najlepszym bramkarzem mistrzostw został reprezentant drużyny ALBATROSÓW – Kamil Krysztofowicz.

7. BNOT II

Organizacją i sędziowaniem mistrzostw zajął się nauczyciel wychowania fizycznego, pan Piotr Motyl.