GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej Piłki Ręcznej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

W dniu 22 kwietnia 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. W turnieju udział wzięły następujące zespoły:

 • Oldboje „ORKAN” Rozdrażew,
 • UKS „DOLIWA” Rozdrażew,
 • LZS Rozdrażew,
 • MKS Rozdrażew.

W otwarciu turnieju udział brał prezes klubu, pan Krzysztof Broda, który w ciepłych słowach podziękował przybyłym zespołom za chęć udziału w turnieju oraz życzył wszystkim zwycięstwa i udanej zabawy podczas całej rywalizacji sportowej. Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe w organizację zawodów otrzymali: główny sponsor klubu, pan Andrzej Czajka oraz członek zarządu, pan Janusz Chmielarz.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 2 x 12 minut. Mecze sędziowali sędziowie związkowi: pan Arkadiusz Biernacki i pan Marcin Piekarski. Opiekę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

Licznie zgromadzona publiczność miała możliwość obejrzeć kilka ciekawych i stojących na wysokim poziomie meczów piłki ręcznej przeplatanych wspaniałymi akcjami, paradami bramkarskimi i niesamowitym zaangażowanie wszystkich zawodników w grę.

Po rozegraniu wszystkich spotkań każdy zespół został uhonorowany pucharem, pamiątkowym dyplomem a zespoły, które zajęły miejsca I – III, medalami. Dodatkowo indywidualnymi wyróżnieniami w postaci symbolicznych statuetek nagrodzono zawodników w następujących kategoriach:

 • NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – TOMASZ JAGŁA – MKS ROZDRAŻEW,
 • NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU – MICHAŁ WYSOCKI – LZS ROZDRAŻEW,
 • NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – PIOTR MOTYL – OLDBOJE „ORKAN” ROZDRAŻEW.

Wręczenia nagród dokonał pan Krzysztof Broda.

Poniżej tabelarycznie przedstawiono wyniki poszczególnych spotkań i klasyfikację końcową turnieju.

 

L/P NAZWA ZESPOŁU 1. 2. 3. 4. SUMA

PUNKTÓW

MIEJSCE
1. Oldboje „ORKAN” Rozdrażew 0 p

/4:9/

1 p

/10:10/

0 p

/11:16/

1 p

/25:35/

IV
2. MKS Rozdrażew 2 p

/9:4/

0 p

/8:15/

0 p

/7:10/

2 p

/24:29/

III
3. LZS Rozdrażew 1 p

/10:10/

2 p

/15:8/

1 p

/11:11/

4 p

/36:29/

II
4. UKS „DOLIWA” Rozdrażew 2 p

/16:11/

2 p

/10:7/

1 p

/11:11/

5 p

/37:29/

I

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA TURNIEJU

 1. UKS „DOLIWA” Rozdrażew
 2. LZS Rozdrażew
 3. MKS Rozdrażew
 4. Oldboje „ORKAN” Rozdrażew