Turniej Piłki Ręcznej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

W dniu 22 kwietnia 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. W turnieju udział wzięły następujące zespoły:

• Oldboje „ORKAN” Rozdrażew,
  • UKS „DOLIWA” Rozdrażew,
  • LZS Rozdrażew,
  • MKS Rozdrażew.

W otwarciu turnieju udział brał prezes klubu, pan Krzysztof Broda, który w ciepłych słowach podziękował przybyłym zespołom za chęć udziału w turnieju oraz życzył wszystkim zwycięstwa i udanej zabawy podczas całej rywalizacji sportowej. Serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe w organizację zawodów otrzymali: główny sponsor klubu, pan Andrzej Czajka oraz członek zarządu, pan Janusz Chmielarz.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 2 x 12 minut. Mecze sędziowali sędziowie związkowi: pan Arkadiusz Biernacki i pan Marcin Piekarski. Opiekę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

Licznie zgromadzona publiczność miała możliwość obejrzeć kilka ciekawych i stojących na wysokim poziomie meczów piłki ręcznej przeplatanych wspaniałymi akcjami, paradami bramkarskimi i niesamowitym zaangażowanie wszystkich zawodników w grę.

Po rozegraniu wszystkich spotkań każdy zespół został uhonorowany pucharem, pamiątkowym dyplomem a zespoły, które zajęły miejsca I – III, medalami. Dodatkowo indywidualnymi wyróżnieniami w postaci symbolicznych statuetek nagrodzono zawodników w następujących kategoriach:

• NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – TOMASZ JAGŁA – MKS ROZDRAŻEW,
  • NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU – MICHAŁ WYSOCKI – LZS ROZDRAŻEW,
  • NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – PIOTR MOTYL – OLDBOJE „ORKAN” ROZDRAŻEW.

Wręczenia nagród dokonał pan Krzysztof Broda.

Poniżej tabelarycznie przedstawiono wyniki poszczególnych spotkań i klasyfikację końcową turnieju.

L/P NAZWA ZESPOŁU 1. 2. 3. 4. SUMA

PUNKTÓW