Rekreacyjny turniej piłki siatkowej z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W dniu 20 listopada 2011 roku w hali Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbył się Rekreacyjny Turniej Piłki Siatkowej dla mieszkańców i pracowników gminy Rozdrażew o Puchar Wójta Gminy Rozdrażew z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Turniej został zorganizowany przez członków Uczniowskiego Klubu Sportowego „DOLIWA” działającego przy Zespole Szkół Publicznych w Rozdrażewie i nauczycieli ZSP Rozdrażew.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 7 zespołów: „NAUCZYCIELE”, „RENGERS FC”, „DĄBROWA”, „SCORPION”, „DRINK TEAM”, „EMERYCI I RENCIŚCI”, „KOLEJORZE”.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

a) grupa A:
– „SCORPION”,
– „KOLEJORZE”,
– „RENGERS FC”,

b) grupa B:
– „DĄBROWA”,
– „EMERYCI I RENCIŚCI”,
– „DRINK TEAM”,
– „NAUCZYCIELE”.

W grupach grano systemem „każdy z każdy” do trzech wygranych setów do 15-stu punktów. Po zakończeniu rozgrywek grupowych zespoły, które zajęły miejsca I i II w grupach rozegrały mecze półfinałowe:

A1 – B2
„SCORPION” – „NAUCZYCIELE”
3:1

A2 – B1
„RENGERS FC” – „EMERYCI I RENCIŚCI”
1:3

W wyniku rozegranych półfinałów w meczu o III miejsce spotkały się zespoły „RENGERS FC” i „NAUCZYCIELE” a w meczu o I miejsce zespoły „SCORPION” i „EMERYCI I RENCIŚCI”. W meczach finałowych grano także do trzech wygranych setów do 15-stu punktów.

W meczu o III miejsce wynik był następujący:

„NAUCZYCIELE” – „RENGERS FC”

W meczu o I miejsce wynik był następujący:

„SCORPION” – „EMERYCI I RENCISCI”

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

I. „SCORPION”
II. „ EMERYCI I RENCIŚCI”
III. „NAUCZYCIELE”
IV. „RENGERS FC”
V. „DRINK TEAM”
VI. „KOLEJORZE”
VII. „DĄBROWA”

Cztery pierwsze zespoły otrzymały z rąk Wójta Gminy Rozdrażew, pana Mariusza Dymarskiego, okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy oraz medale, pozostałe drużyny otrzymały również pamiątkowe dyplomy.