GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W UNIHOKEJU W KATEGORII CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2009 I MŁODSI

W dniu 2 października 2023 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Unihokeju w kategorii chłopców roczniki 2009 i młodsi. W turnieju rywalizowało 8 zespołów reprezentujących klasy: Va, Vb, VIa, VIb, VIc, VIIa, VIIb, VIIIa. Ogółem w mistrzostwach startowało 80 zawodników. Drużyny grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” po 8 minut. Po zakończeniu rozgrywek grupowych zespoły rozegrały spotkania o poszczególne miejsca w turnieju. Mecze sędziował pan Piotr Motyl, sędzią stolikowym była pani Agnieszka Kołodziejska, natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

W otwarciu zawodów oraz ich podsumowaniu udział brał dyrektor SP Rozdrażew i jednocześnie prezes Stowarzyszenia UKS „Doliwa” Rozdrażew, pan Krzysztof Broda.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Drużyny, które zajęły miejsca I – III zostały uhonorowane pucharami i medalami.

Wręczono również nagrody indywidualne w postaci statuetek i dyplomów dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został reprezentant klasy VIa     – Mateusz Jankowski    .

Najlepszym strzelcem mistrzostw został reprezentant klasy VIIb     – Ksawery Kmiecik    .

Najlepszym bramkarzem mistrzostw został reprezentant klasy VIIIa     – Kryspin Rączkiewicz    .