MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PIŁCE RĘCZNEJ W KATEGORII DZIEWCZYN ROCZNIKI 2008 I MŁODSZE

W dniu 24 października 2022 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn roczniki 2008 – 2009. W turnieju brały udział 3 zespoły reprezentujące klasy: VIIIa, VIIIb, VIIIc. Ogółem w mistrzostwach startowało 35 zawodniczek. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 14 minut. Mecze sędziowała pani Agnieszka Kołodziejska, sędzią stolikowym był pan Piotr Motyl, natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

KLASA VIIIa – KLASA VIIIb (3 : 1)
KLASA VIIIa – KLASA VIIIc (3 : 8)
KLASA VIIIb – KLASA VIIIc (2 : 4)

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. KLASA VIIIc
  2. KLASA VIIIa
  3. KLASA VIIIb

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk pani Agnieszki Kołodziejskiej okazałe puchary, pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Wybrano również najlepszą zawodniczkę, strzelczynię i bramkarkę turnieju, które zostały uhonorowane pamiątkowymi statuetkami i dyplomami.

Najlepszą zawodniczką turnieju została reprezentantka KLASY VIIIc – Klaudia Jaruzel.

Najlepszą strzelczynią turnieju została reprezentantka KLASY VIIIc – Agata Kęsy.

Nagrodę w jej imieniu odebrała młodsza siostra – Dominika.

Najlepszą bramkarką turnieju została reprezentantka KLASY VIIIb – Julia Janiak.

Serdecznie wszystkim zespołom gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Agnieszka Kołodziejska