MISTRZOSTWA GMINY ROZDRAŻEW W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ NA ROK 2023

W dniu 19 listopada 2023 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową dla mieszkańców i pracowników Gminy Rozdrażew. Turniej  został zorganizowany przez Urząd Gminy Rozdrażew i Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W zawodach brało udział 54 zawodników reprezentujących 7 zespołów: MTV OLDBOYS, HARPAGANY, UPOSIE , ALBATROSY, BNOT, MTV MŁODZI, LEROY MERLIN.

Zespoły grały w dwóch grupach a następnie rozegrano fazę finałową o poszczególne miejsca w turnieju. Mecze trwały                   10 minut w grupie 4-drużynowej i 15 minut w grupie 3-drużynowej. W finałach mecze rozgrywano 15 minut. W sumie rozegrano 11 spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie. Mecze sędziowali sędziowie związkowi, panowie: Witold Bagiński i Kazimierz Reyer. Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

W podsumowaniu mistrzostw udział brał wójt gminy Rozdrażew, pan Mariusz Dymarski, który w ciepłych słowach podziękował przybyłym zawodnikom i kibicom za ich obecność i chęć rywalizacji w zawodach.

Na zakończenie rozgrywek  wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo drużyny z miejsc I – IV zostały uhonorowane pucharami i medalami.

Wręczono również nagrody indywidualne w postaci statuetek i dyplomów dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza zawodów.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został reprezentant drużyny ALBATROSY – Kamil Krysztofowicz.

Najlepszym strzelcem mistrzostw został reprezentant drużyny HARPAGANY – Aleksander Frąckowiak.

Najlepszym bramkarzem mistrzostw został reprezentant drużyny MTV MŁODZI – Sebastian Styś.

Organizacją mistrzostw zajął się nauczyciel wychowania fizycznego, pan Piotr Motyl.

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH SPOTKAŃ

(0:4)

(1:8)

FAZA FINAŁOWA