GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Jubileuszowy turniej tenisa stołowego

W dniu 14 kwietnia br (sobota) w hali przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie odbył się jubileuszowy X Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchary sponsora. Organizatorami byli UKS „Doliwa” Rozdrażew i główny sponsor klubu firma Max-Pol z Krotoszyna.

Turniej rozegrano w 4 grupach, w których wzięło udział 59 zawodników. Pierwsza grupę stanowili uczniowie Szkoły Podstawowej do klasy VI, drugą uczniowie S.P. klasa VII i Gimnazjaliści klasa II-III, trzecia grupa to seniorzy do 45 lat, a czwarta weterani powyżej 45 roku życia. Czołowe lokaty w poszczególnych kategoriach zajmowali zawodnicy zrzeszeni grający w rozgrywkach klubowych WZTS III liga i OZTS IV liga i A klasa. Wiele pojedynków było bardzo wyrównanych i często dochodziło do rozstrzygnięć w piątym secie. Warto nadmienić, że w grupie seniorów zawodnik UKS „Maraton” Moskurnia Krzysztof Wypyszyński zajął II miejsce pokonując troje zawodników z III ligi. Również bardzo dzielnie walczyła kobieta z Moskurni Aleksandra Kędzia w grupie seniorów zmuszając zawodników z III ligi do dużego wysiłku. (zajęła VII-VIII miejsce). Najstarszym zawodnikiem turnieju był 83 letni rozdrażewianin Edward Jankowski, który nieźle sobie radził w grupie weteranów.

KLASYFIKACJA:

Grupa I (uczniowie S.P. Do Klasy VI) – 18 zawodników

I m. – Lucjan Maćkowiak – LKS „Spółdzielca” Kobylin
II m. – Bartłomiej Ustianowski LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
III m. -Mikołaj Domagała – UKS „Maraton” Moskurnia
IV m. – Dawid Gawron – UKS „Maraton” Moskurnia
V m. – Paweł Idziaszek – UKS „Komorzanka”
VI m. – Miłosz Kozłowski – UKS „Impuls” Zduny

Grupa II (uczniowie SP klasa VII i Gimnazjum II i III) – 15 osób

I m. – Michał Dymacz – LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
II m. – Robert Baranowski – LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
III m. – Michał Binek – LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
IV m. – Michał Kaczmarek – LKS „Spółdzielca” Kobylin
V m. -Wojciech Nowak – LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
VI m. – Dariusz Ulatowski – LKS „Spółdzielca” Kobylin

Grupa III – seniorzy – 14 zawodników

I m. – Marcin Drozdowski – UKS „Piast” Ostrzeszów
II m. – Krzysztof Wypyszyński – UKS „Maraton” Moskurnia
III m. – Artur Basinski – UKS „Doliwa” Rozdrażew
IV m. – Mateusz Jarus – UKS „Doliwa” Rozdrażew
V m. – Piotr Brylewski – UKS „Doliwa” Rozdrażew
VI m. – Konrad Bruder – LKS „Spółdzielca” Kobylin

Grupa IV – weterani – 12 zawodników

I m. – Karol Marcinkowski – UKS „Doliwa” Rozdrażew
II m. – Sławomir Grzelski – KS „Krotosz” Krotoszyn
III m. – Zenon Marcinkowski – UKS „Doliwa” Rozdrażew
IV m. – Michał Ulka – KS „Biały Orzeł” Koźmin Wlkp.
V m. – Henryk Kolenda – KS „Biały Orzeł” Koźmin Wlkp.
VI m. – Szymon Drzewiecki – KS „Krotosz” Krotoszyn

Dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach główny sponsor ufundował po 3 puchary i po 6 dyplomów z upominkami rzeczowymi.

Przygotowaniem, sprawną organizacją i sędziowaniem zajęli się Zenon Marcinkowski i Artur Basinski. Rozgrywki przebiegły w sportowo – towarzyskiej atmosferze.