GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową na Rok 2020

MISTRZOSTWA GMINY ROZDRAŻEW W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ

NA ROK 2020

W dniu 25 października 2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową dla mieszkańców i pracowników Gminy Rozdrażew. Turniej  został zorganizowany przez Urząd Gminy Rozdrażew i Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W zawodach brało udział 51 zawodników reprezentujących 7 zespołów: MTV OLDBOYS, TEAM TEMACIK, ALBATROSY, BNOT, MTV MŁODZI, BOCIANY 07, PANCZO BARRAGA.

Zespoły grały w dwóch grupach a następnie rozegrano fazę finałową o poszczególne miejsca do klasyfikacji końcowej. Mecze trwały 10 i 15 minut. W sumie rozegrano 12 spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie. Mecze sędziowali sędziowie związkowi, panowie: Andrzej Szewczyk i Kazimierz Reyer. Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

Otwarcia mistrzostw oraz ich podsumowania i zakończenia dokonał członek UKS „Doliwa” Rozdrażew i jednocześnie organizator imprezy pan Piotr Motyl.

Na zakończenie rozgrywek  wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo drużyny z miejsc I – IV zostały uhonorowane pucharami i medalami.

Wręczono również nagrody indywidualne w postaci statuetek i dyplomów dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza zawodów.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został reprezentant drużyny MTV MŁODZI – Adam Szczepanik.

Najlepszym strzelcem mistrzostw został reprezentant TEAM TEMACIK – Sebastian Patalas.

Najlepszym bramkarzem mistrzostw został reprezentant drużyny ALBATROSÓW – Sebastian Kaźmierczak.

FAZA FINAŁOWA

1 – 2    TEAM TEMACIK – ALBATROSY (0 : 1)

3 – 4    MTV MŁODZI – BNOT (0 : 1)

5 – 6    BOCIANY 07 – PANCZO BARRAGA (0 : 1)

7    MTV OLDBOYS

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW GMINY ROZDRAŻEW W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ NA ROK 2020