Zwycięstwo dziewczyn w Borku Wlkp. w turnieju piłki ręcznej rocznika 2006 i młodsze

W czwartek 14 grudnia odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze.

Udział wzięły cztery drużyny: ZSP Borek Wielkopolski, dwie drużyny z SP Pogorzela i UKS Rozdrażew. Nasze dziewczyny wygrały dwa mecze i jeden zremisowały: remis z SP Pogorzela I- 3:3, zwycięstwo z SP Pogorzela II- 16:1 oraz z Borkiem Wlkp. 3:2 .

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce- UKS Rozdrażew, II miejsce ZSP Borek Wlkp., III miejsce SP Pogorzela I, IV miejsce SP Pogorzela II.

Naszą szkołę reprezentowały: Talarczyk Julia, Bartkowiak Magdalena, Jakubek Anita, Maryniak Ewa, Patalas Kamila, Waliszewska Oliwia, Olszewska Dorota, Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Ratajczak Daria, Szczur Anna, Bochna Małgorzata, Gniazdowska Wiktoria i Brown Jennifer.

Gratulujemy sukcesu!

Paweł Augustyniak