GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Uroczystość w klubie

W dniu 29 września 2021 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyła się uroczystość klubowa, w czasie której drużyna piłki ręcznej chłopców roczniki 2007 – 2008 otrzymała nowe komplety strojów sportowych ufundowane przez Spółdzielczą Grupę Bankową. Wręczenia w obecności władz klubu dokonał pan Radosław Teodorczyk, pełnomocnik Zarządu SGB.

W czasie spotkania doszło również do złożenia podziękowań zawodnikom sekcji tenisa stołowego, która to grupa przez wiele lat dostarczała klubowi i jego sympatykom wielu wrażeń i emocji w czasie rozgrywania swoich spotkań na różnych szczeblach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Tenisa Stołowego.

Po części oficjalnej chłopcy wrócili do kontynuacji swoich zajęć sportowych, natomiast zawodnicy sekcji tenisa stołowego udali się na poczęstunek do świetlicy szkolnej w towarzystwie władz klubu.

Piotr Motyl