GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Udany start pingpongistów UKS „Doliwa” Rozdrażew

Od dwóch zwycięstw tenisiści stołowi z Rozdrażewa rozpoczęli nowy sezon 2010/2011 w Drużynowych Rozgrywkach o Mistrzostwo III ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym. W dwumeczu wyjazdowym w Iserii spotkań 26 września pingpongiści UKS „Doliwa” Rozdrażew po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach uzyskali komplet punktów.

W pierwszym meczu z LZS UKS Bodzewo uzyskano wynik 4:6 dla Rozdrażewa, chociaż z przebiegu meczu zanosiło się na remis. Po pierwszej rundzie wynik był remisowy 2:2 po grach deblowych 3:3, dopiero w drugiej rundzie ostatni bardzo zacięty pięciosetowy wygrany mecz Artura Basińskiego przesądził o końcowym zwycięstwie.

Punkty dla „Doliwy” zdobyli; Spławski Maciej 2,5pkt, Marcinkowski Karol 2pkt, Artur Basiński 1, Piotr Woźnica 0,5.
W drugim meczu z „OBRA” Jaraczewo padł identyczny wynik 4:6 dla Rozdrażewa, przebieg meczu był zupełnie inny. Pierwszą serię rozdrażewianie wygrali 0:4 w grach podwójnych był remis czyli 1:5, a druga seria spotkania była korzystna dla gospodarzy 3:1.

W tym meczu punkty zdobyli: K. Marcinkowski 2, M. Spławski 1,5, P. Woźnica 1,5, A Basiński 1.

Mecze te były rozegrane awansem I serii spotkań III ligi z dnia 03.10.2010r. dlatego nie można określić miejsca Rozdrażewa w tabeli ( na pewno będzie to czołowa lokata)

Następny dwumecz II serii odbędzie się 10.10.2010r.(niedziela) w hali sportowej przy szkole w Rozdrażewie.

O godzinie 10:00 – LKS „Tajfun” II Ostrów Wlkp.

O godzinie 14:00 – UKS „Smecz” Konin (mecz może odbyć się wcześniej)

Zapraszamy kibiców tenisa stołowego.