Turniej piłki ręcznej z okazji 750-lecia powstania Rozdrażewa

W dniu 8 listopada 2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji 750 – lecia powstania Rozdrażewa. Turniej  został zorganizowany przez Urząd Gminy Rozdrażew i Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W zawodach udział wzięły 3 zespoły: EKIPA DARKA, „DOLIWA” ROZDRAŻEW, MKS ROZDRAŻEW.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 2 x 15 minut. Mecze sędziowali sędziowie związkowi, panowie: Mariusz Piekarski i Dawid Borucki. Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

Otwarcia turnieju oraz jego podsumowania i zakończenia dokonał członek Stowarzyszenia UKS „Doliwa” Rozdrażew i jednocześnie organizator imprezy pan Piotr Motyl.

Na zakończenie imprezy  wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, okazałe puchary i medale.

Wręczono również nagrody indywidualne w postaci statuetek i dyplomów dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza zawodów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany reprezentant drużyny EKIPY DARKA – Marek Sikora .

Najlepszym strzelcem turnieju został wybrany reprezentant drużyny „DOLIWA” ROZDRAŻEW – Paweł Przepiórkowski.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany reprezentant drużyny MKS ROZDRAŻEW – Dawid Jagła.

WYNIKI  SPOTKAŃ I KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

L/P NAZWA 1. 2. 3. SUMA MIEJSCE
1. EKIPA DARKA (17:19)

(17:12)

(34:31)

2 pkt

2. „DOLIWA” ROZDRAŻEW (19:17)

(19:17)

(38:34)

4 pkt

3. MKS ROZDRAŻEW (12:17)

(17:19)

(29:36)

III

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach !!!