GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej Piłki Ręcznej z okazji 11-lecia działalności UKS „Doliwa” Rozdrażew

W dniu 5 marca 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji 11-lecia działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego „Doliwa” Rozdrażew. Turniej został zorganizowany przez członków zarządu UKS „Doliwa” Rozdrażew. Koszty turnieju zostały pokryte przez pana Andrzeja Czajkę. Imprezę finansowo wsparł również pan Janusz Chmielarz. W turnieju udział wzięły następujące zespoły:

  • Oldboje „ORKAN” Rozdrażew,
  • UKS „DOLIWA” Rozdrażew,
  • LZS Rozdrażew,
  • MKS Rozdrażew.

W otwarciu turnieju udział brał SPONSOR KLUBU UKS „DOLIWA” ROZDRAŻEW, właściciel firmy MAX-POL, pan Andrzej Czajka, który w ciepłych słowach podziękował przybyłym zespołom za chęć udziału w turnieju oraz życzył im zwycięstwa i udanej zabawy podczas całej rywalizacji sportowej.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym 2 x 14 minut. Mecze sędziowali sędziowie związkowi z Ostrowa Wielkopolskiego: pan Marcin Piekarski i pan Jakub Kaszuba. Opiekę medyczną sprawował pan Paweł Piwowar.

W podsumowaniu zawodów udział brał PREZES UKS „DOLIWA” ROZDRAŻEW i jednocześnie dyrektor ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH W ROZDRAŻEWIE pan Krzysztof Broda, który dokonał wręczenia wszystkim rywalizującym zespołom pucharów i pamiątkowych dyplomów za osiągnięte wyniki.

Wręczono również wyróżnienia indywidualne w postaci statuetek i pamiątkowych dyplomów dla najlepszego zawodnika turnieju, którym został TOMASZ JAGŁA z MKS ROZDRAŻEW, dla najlepszego bramkarza turnieju, którym został DAWID JAGŁA również z MKS ROZDRAŻEW oraz dla najlepszego strzelca turnieju, którym został WALDEMAR MARCHWICKI z UKS „DOLIWA” ROZDRAŻEW.

L/P NAZWA ZESPOŁU 1. 2. 3. 4. SUMA
PUNKTÓW
MIEJSCE
1. Oldboje „ORKAN” Rozdrażew 1 p
/12:12/
0 p
/11:21/
0 p
/11:18/
1 p
/34:51/
IV
2. MKS Rozdrażew 1 p
/12:12/
0 p
/14:12/
2 p
/18:12/
3 p
/44:36/
II
3. UKS „DOLIWA” Rozdrażew 2 p
/21:11/
2 p
/14:12/
2 p
/20:18/
6 p
/55:41/
I
4. LZS Rozdrażew 2 p
/18:11/
0 p
/12:18/
0 p
/18:20/
2 p
/48:49/
III

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA TURNIEJU:

  1. UKS „DOLIWA” Rozdrażew
  2. MKS Rozdrażew
  3. LZS Rozdrażew
  4. Oldboje „ORKAN” Rozdrażew