Turniej Piłki Ręcznej w kategorii dziewczyn roczniki 2006-2007

W dniu 15 listopada 2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej w kategorii dziewczyn roczniki 2006 – 2007. Zawody zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew działający przy Szkole Podstawowej  w Rozdrażewie. W turnieju  udział brały reprezentacje klas: VII a, VII c, VIII a  i VIII b.

Otwarcia zawodów dokonał Prezes Stowarzyszenia UKS „Doliwa” Rozdrażew – pan Krzysztof Broda, który w ciepłych słowach podziękował uczestnikom za chęć udziału w zawodach oraz życzył im osiągnięcia jak najlepszych wyników sportowych.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut.

Mecze sędziowali sędziowie związkowi: pan Arkadiusz Biernacki i pan Dawid Borucki.

Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

WYNIKI POSZCZEGÓLNYCH SPOTKAŃ

2. KLASA VII a

3. KLASA VIII b

4. KLASA VII c

Wszystkie zespoły otrzymały okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy, drużyny, które zajęły miejsca I – III otrzymały również medale.

Wybrano także najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została reprezentantka KLASY VII a – Jennifer Brown, najlepszą bramkarkę turnieju, którą została reprezentantka KLASY VIII a – Zofia Jankowska i najlepszą strzelczynię turnieju, którą została reprezentantka KLASY VIII a – Kamila Patalas.  Wszystkie trzy zawodniczki zostały uhonorowane symbolicznymi statuetkami i dyplomami.

Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Agnieszka Kołodziejska