GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej Piłki Ręcznej w kategorii chłopców roczniki 2008 i młodsi

W dniu 20 października 2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej w kategorii chłopców roczniki 2008 i młodsi. Zawody zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew działający przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie. W turnieju  udział brały reprezentacje klas: VI a, VI b, VI c i VII b.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut.

Mecze sędziowali sędziowie związkowi: pan Arkadiusz Biernacki i pan Mirosław Broda.

Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

4. KLASA VI b

Wszystkie zespoły, po zakończeniu rozgrywek, otrzymały okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy, drużyny, które zajęły miejsca I – III otrzymały również medale.

Wybrano także najlepszego zawodnika turnieju, którym został reprezentant KLASY VI a – Sebastian Biliński, najlepszego bramkarza turnieju, którym został reprezentant KLASY VI c – Filip Danielski i najlepszego strzelca, którym został reprezentant KLASY VII b – Jakub Matyniak.  Wszyscy trzej zawodnicy zostali uhonorowani symbolicznymi statuetkami i dyplomami.