TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR SPONSORA UKS „DOLIWA ” ROZDRAŻEW W KATEGORII DZIEWCZĄT ROCZNIK 2010 I MŁODSZE

W dniu 5 grudnia 2022 r. w hali Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Sponsora UKS „Doliwa” Rozdrażew w kategorii dziewcząt rocznik 2010 i młodsze.

Zawody zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew działający przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie. W turnieju brały udział cztery drużyny SP Kobylin I, SP Kobylicy II, SP Mokronos i SP Rozdrażew.

W otwarciu zawodów brał udział główny sponsor UKS „Doliwa ” pan Andrzej Czajka, natomiast w zakończeniu dyrektor Szkoły i jednocześnie prezes klubu pan Krzysztof Broda.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2×8 min. Mecze sędziował pan Arkadiusz Biernacki a obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki spotkań:

• Rozdrażew – Kobylin II (3:5)
  • Mokronos – Kobylin I (4- 7)
  • Kobylin II – Kobylin I (6: 3)
  • Rozdrażew – Mokronos (6: 3)
  • Kobylin II – Mokronos (11: 1)
  • Kobylin I – Rozdrażew  (0: 5)

Klasyfikacja końcowa:

• I miejsce Kobylin II
  • II miejsce Rozdrażew
  • III miejsce Kobylin I
  • IV miejsce Mokronos