GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Sponsora UKS „Doliwa” Rozdrażew w kategorii chłopców rocznik 2006 i młodsi

W dniu 24 maja 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Sponsora UKS „Doliwa” Rozdrażew w kategorii chłopców rocznik 2006 i młodsi. Zawody zostały zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew działający przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie. W turnieju brały udział następujące zespoły: UKS DOLIWA Rozdrażew, UKS BATORY I Ostrów Wielkopolski, UKS BATORY II Ostrów Wielkopolski, Szkoła Podstawowa Nowe Skalmierzyce.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

UKS DOLIWA Rozdrażew – UKS BATORY II Ostrów Wlkp. (10 : 5)
UKS BATORY I Ostrów Wlkp. – SP Nowe Skalmierzyce (17 : 11)
UKS BATORY II Ostrów Wlkp. – UKS BATORY I Ostrów Wlkp. (7 : 18)
SP Nowe Skalmierzyce – UKS DOLIWA Rozdrażew (6 : 6)
UKS BATORY II Ostrów Wlkp. – SP Nowe Skalmierzyce (5 : 16)
UKS DOLIWA Rozdrażew – UKS BATORY I Ostrów Wlkp. (6 : 15)

Klasyfikacja końcowa turnieju

  1. UKS BATORY I Ostrów Wielkopolski
  2. SP Nowe Skalmierzyce
  3. UKS DOLIWA Rozdrażew
  4. UKS BATORY II Ostrów Wielkopolski

Wszystkie zespoły otrzymały z rąk prezesa klubu, pana Krzysztofa Brody, okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy. Zespoły, które zajęły miejsca I – III zostały również uhonorowane medalami.

Po konsultacji między opiekunami zespołów wybrano także: najlepszego zawodnika turnieju, którym został reprezentant Szkoły Podstawowej z Nowych Skalmierzyc – Andrzej Wachna, najlepszego bramkarza turnieju, którym został reprezentant UKS DOLIWA Rozdrażew – Kamil Panek oraz najlepszego strzelca turnieju, którym został reprezentant UKS BATORY I Ostrów Wielkopolski – Dawid Frankowski.

Wszystkie nagrody, dyplomy oraz poczęstunek zostały ufundowane przez sponsora UKS DOLIWA Rozdrażew, pana Andrzeja Czajkę, właściciela firmy MAX – POL.

Piotr Motyl