GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Sponsora UKS „Doliwa” Rozdrażew w kategorii chłopców rocznik 2001 i młodszych

W dniu 12 maja 2016 roku w hali Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Sponsora UKS „Doliwa” Rozdrażew w kategorii chłopców rocznik 2001 i młodszych. Zawody zostały zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew działający przy Zespole Szkół Publicznych w Rozdrażewie. W turnieju brały udział następujące zespoły: UKS DOLIWA Rozdrażew, UKS NIKE Kalisz, Gimnazjum nr 4 Ostrów Wielkopolski, Gimnazjum Koźmin.

W otwarciu i zamknięciu zawodów udział brał dyrektor szkoły i jednocześnie prezes klubu pan Krzysztof Broda. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 12 minut.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

  • Gimnazjum Koźmin – Gimnazjum nr 4 Ostrów Wielkopolski (11:5)
  • UKS NIKE Kalisz – UKS DOLIWA Rozdrażew (11:4)
  • Gimnazjum Koźmin – UKS NIKE Kalisz (6:15)
  • Gimnazjum nr 4 Ostrów Wielkopolski – UKS DOLIWA Rozdrażew (7:11)
  • Gimnazjum Koźmin – UKS DOLIWA Rozdrażew (13:11)
  • UKS NIKE Kalisz – Gimnazjum nr 4 Ostrów Wielkopolski (23:3)

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. UKS NIKE Kalisz
  2. Gimnazjum Koźmin
  3. UKS DOLIWA Rozdrażew
  4. Gimnazjum nr 4 Ostrów Wielkopolski

Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy.

Po konsultacji między opiekunami zespołów wybrano także najlepszego zawodnika turnieju, którym został reprezentant UKS NIKE Kalisz – Maciej Przybył oraz najlepszego bramkarza turnieju, którym został także reprezentant UKS NIKE Kalisz – Adam Lipicki. Obydwaj zawodnicy zostali uhonorowani symbolicznymi statuetkami.

Wszystkie nagrody, dyplomy oraz poczęstunek zostały ufundowane przez sponsora UKS DOLIWA Rozdrażew pana Andrzeja Czajkę, właściciela firmy MAX-POL.