GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej Piłki Ręcznej Dziewczyn roczniki 2008 i młodsze

W dniu 1 grudnia 2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej w kategorii dziewczyn roczniki 2008 i młodsze. Zawody zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew działający przy Szkole Podstawowej  w Rozdrażewie. W turnieju  udział brały reprezentacje klas: VI a, VI b, VI c  i VII b.

Otwarcia zawodów oraz ich podsumowania dokonali przedstawiciele Stowarzyszenia UKS „Doliwa” Rozdrażew – pani Agnieszka Kołodziejska i pan Piotr Motyl.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 8 minut.

Mecze sędziowali sędziowie związkowi: pan Arkadiusz Biernacki i pan Dawid Borucki.

Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

4. KLASA VI a

Wszystkie zespoły otrzymały okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy, drużyny, które zajęły miejsca I – III otrzymały również medale.

Wybrano także najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została reprezentantka klasy VII b – Marcelina Mądra, najlepszą bramkarkę turnieju, którą została reprezentantka klasy VI c – Agata Kęsy i najlepszą strzelczynię turnieju, którą została reprezentantka klasy VII b – Zuzanna Wolniak.  Wszystkie trzy zawodniczki zostały uhonorowane symbolicznymi statuetkami  i dyplomami.