GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej Piłki Ręcznej Dziewczyn roczniki 2007 i młodsze

W dniu 25 listopada 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewczyn roczniki 2007 i młodsze. Zawody zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew działający przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie. W turnieju  brały udział następujące zespoły: SP Kobylin I, SP Kobylin II, SP nr 3 Koźmin Wielkopolski, SP Rozdrażew.

W otwarciu zawodów i ich zakończeniu udział brał dyrektor szkoły i jednocześnie prezes klubu pan Krzysztof  Broda.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut. Mecze prowadzili sędziowie związkowi panowie Arkadiusz Biernacki i Mirosław Broda. Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

SP Kobylin I – SP Rozdrażew (13:2)

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Kobylin II (4:0)

SP Rozdrażew – SP Kobylin II (7:1)

SP Kobylin I – SP nr 3 Koźmin Wlkp. (7:1)

SP Rozdrażew  – SP nr 3 Koźmin Wlkp. (4:9)

SP Kobylin II – SP Kobylin I (11:3)

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SP Kobylin I

2. SP nr 3 Koźmin Wielkopolski

3. SP Rozdrażew

4. SP Kobylin II

Wszystkie zespoły otrzymały z rąk pana Krzysztofa Brody okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo medalami zostały uhonorowane drużyny, które zajęły w turnieju miejsca I – III.

Po konsultacji między opiekunami zespołów wybrano także najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została reprezentantka SP nr 3 Koźmin Wielkopolski Monika Brdys, najlepszą bramkarkę turnieju, którą została reprezentantka SP RozdrażewJulia Szczegura i najlepszą strzelczynię turnieju, którą została reprezentantka SP Kobylin I – Amelia Pośpiech.  Cała trójka zawodniczek została uhonorowana symbolicznymi statuetkami i dyplomami.

Drużynę SP Rozdrażew reprezentowały następujące zawodniczki: Jenifer Brown, Zuzanna Kolenda, Natalia Panek, Marcelina Mądra, Zuzanna Wolniak, Marcelina Zagrodnicka, Anita Jakubek, Dorota Olszewska, Agata Motyl, Julia Szczegura, Olga Wawrzyniak, Kinga Bartkowiak.

Serdecznie gratulujemy.