W dniu 14 stycznia 2012 roku w hali Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar Sponsora UKS „DOLIWA” Rozdrażew. W turnieju zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „DOLIWA” udział wzięły następujące zespoły: KPR „OSTROVIA” Ostrów Wielkopolski, UKS „HURAGAN” Nowe Skalmierzyce, UKS „NIKE” Kalisz, UKS „DOLIWA” Rozdrażew. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, czas trwania każdego meczu wynosił 2 x 15 minut. Wyniki poszczególnych meczów były następujące:

1. UKS „NIKE” Kalisz – UKS „HURAGAN” Nowe Skalmierzyce (27 : 7).
2. UKS „DOLIWA” Rozdrażew – KPR „OSTROVIA” Ostrów Wielkopolski (21 : 18).
3. UKS „NIKE” Kalisz – KPR „OSTROVIA” Ostrów Wielkopolski (22 : 30).
4. UKS „HURAGAN” Nowe Skalmierzyce – UKS „DOLIWA” Rozdrażew (12 : 22).
5. UKS „NIKE” Kalisz – UKS „DOLIWA” Rozdrażew (14 : 15).
6. UKS „HURAGAN” Nowe Skalmierzyce – KPR „OSTROVIA” Ostrów Wielkopolski (9 : 19).

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

1. UKS „DOLIWA” ROZDRAŻEW
2. KPR „OSTROVIA” OSTRÓW WIELKOPOLSKI
3. UKS „NIKE” KALISZ
4. UKS „HURAGAN” NOWE SKALMIERZYCE

Trzy pierwsze zespoły otrzymały okazałe puchary i symboliczne dyplomy. Dodatkowo statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał zawodnik UKS „DOLIWA” Rozdrażew DANIEL POCZTA.

Nagrody i poczęstunek zostały ufundowane przez głównego sponsora UKS „DOLIWA” Rozdrażew, właściciela firmy MAX-POL pana Andrzeja Czajkę.