GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców roczniki 2007 i młodsi

W dniu 27 listopada 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców roczniki 2007 i młodsi. Zawody zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew działający przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie. W turnieju  brały udział następujące zespoły: SP Mokronos, SP nr 3 Koźmin Wielkopolski, SP Rozdrażew I, SP Rozdrażew II.

W otwarciu zawodów i ich zakończeniu udział brał dyrektor szkoły i jednocześnie prezes klubu pan Krzysztof  Broda.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut. Mecze prowadzili sędziowie związkowi panowie Arkadiusz Biernacki i Mirosław Broda. Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

SP Rozdrażew II – SP nr 3 Koźmin Wlkp. (1:15)

SP Rozdrażew I – SP Mokronos (6:2)

SP nr 3 Koźmin Wlkp. – SP Mokronos (11:5)

SP Rozdrażew I – SP Rozdrażew II (26:4)

SP Rozdrażew I – SP nr 3 Koźmin Wlkp. (6:5)

SP Rozdrażew II – SP Mokronos (0:19)

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SP Rozdrażew I

2. SP nr 3 Koźmin Wielkopolski

3. SP Mokronos

4. SP Rozdrażew II

Wszystkie zespoły otrzymały z rąk pana Krzysztofa Brody okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo medalami zostały uhonorowane drużyny, które zajęły w turnieju miejsca I – III.

Po konsultacji między opiekunami zespołów wybrano także najlepszego zawodnika turnieju, którym został reprezentant SP Rozdrażew IWiktor Kubiak, najlepszego bramkarza turnieju, którym został reprezentant SP nr 3 Koźmin WielkopolskiJakub Wawrzyniak i najlepszego strzelca turnieju, którym został reprezentant SP Mokronos – Jakub Stanisławski.  Cała trójka zawodników została uhonorowana symbolicznymi statuetkami i dyplomami.

Drużynę SP Rozdrażew I reprezentowali zawodnicy z rocznika 2007 w składzie: Wiktor Kubiak, Wojciech Jakubek, Mateusz Wachowiak, Hubert Ulatowski, Krystian Kęsy, Wiktor Patalas, Kacper Szczepanik, Filip Frąckowiak, Martin Hajdner, Szymon Mielcarek, Jędrzej Kramarczyk.

Drużynę SP Rozdrażew II reprezentowali zawodnicy z rocznika 2008 i 2009 w składzie: Alan Jędrkowiak, Kacper Marcisz, Mateusz Michalak, Wiktor Bartkowiak, Tymoteusz Kaszub, Fabian Kosakowski, Jan Pawlak, Franciszek Grobelny, Sebastian Biliński, Michał Mikołajczyk, Wiktor Kowal.

Serdecznie gratulujemy.