Rekreacyjny turniej o Mistrzostwo Gminy Rozdrażew w Piłce Siatkowej Plażowej 2-osobowej

W dniu 5 czerwca 2016 roku na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbył się rekreacyjny turniej o Mistrzostwo Gminy Rozdrażew w Piłce Siatkowej Plażowej 2-osobowej zorganizowany przez Urząd Gminy Rozdrażew i Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W uroczystym zamknięciu turnieju brali udział: wójt gminy Rozdrażew – pan Mariusz Dymarski i dyrektor ZSP w Rozdrażewie i jednocześnie prezes UKS „Doliwa” Rozdrażew – pan Krzysztof Broda.

W zawodach rywalizowały 3 zespoły: „NAUCZYCIELE”, „MAS” oraz „EMERYCI I RENCIŚCI”.

W turnieju grano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, do 21 punktów. Po rozegraniu wszystkich spotkań klasyfikacja końcowa była następująca:

I – „EMERYCI I RENCIŚCI”
II – „ NAUCZYCIELE”
III – „MAS”

Wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk pana Mariusza Dymarskiego i pana Krzysztofa Brody okazałe statuetki, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.