GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Podsumowanie sezonu 2018/2019

W dniu 5 czerwca 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2018/2019 Uczniowskiego Klubu Sportowego „DOLIWA” działającego przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie.

Podsumowanie sezonu 2018/2019 rozpoczęło się o godzinie 16.00 przemówieniem prezesa klubu i jednocześnie dyrektora SP w Rozdrażewie pana Krzysztofa Brody, który w ciepłych słowach podziękował sponsorowi panu Andrzejowi Czajce za finansowanie działalności klubu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jego funkcjonowanie.

Następnie sponsor klubu UKS „DOLIWA” pan Andrzej Czajka, właściciel firmy MAX-POL, podziękował: członkom zarządu, trenerom i zawodnikom za pracę włożoną w działalność klubu. W trakcie swojego przemówienia pan Andrzej wręczył trenerom poszczególnych zespołów oraz zawodnikom drużyny seniorskiej tenisa stołowego nagrody rzeczowe. Medalami, dyplomami z podziękowaniami i słodyczami uhonorowano również zawodniczki i zawodników sekcji piłki ręcznej.

Po zakończeniu części oficjalnej zostały rozegrane dwa mecze piłki ręcznej trwające 2 x 12 minut. W pierwszym z nich spotkali się zawodnicy z zespołu chłopców roczniki 2003 – 2005. Po bardzo emocjonującym pojedynku zwyciężyła drużyna I 15:14. Natomiast w drugim rozegranym spotkaniu między dziewczynkami z roczników 2006 – 2008 także wygrała drużyna I 15:11.

W trakcie trwania drugiego spotkania opiekunowie przygotowali dla wszystkich obecnych osób posiłek, na który składały się smaczne kiełbaski z grilla oraz zimne napoje. Po zakończonych meczach wszyscy z wielką chęcią zabrali się do spożywania przygotowanego wcześniej posiłku. Działacze i zawodnicy jeszcze przez kilka najbliższych godzin miło i sympatycznie spędzali ze sobą czas.