GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

PODSUMOWANIE SEZONU STOWARZYSZENIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „DOLIWA” ROZDRAŻEW ZA ROK 2023/2024

W dniu 10 czerwca 2024 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2023/2024 Stowarzyszenia Uczniowski Klub Sportowy „DOLIWA” działającego przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie.

Podsumowanie sezonu 2023/2024 rozpoczęło się o godzinie 16.00 przemówieniem prezesa klubu i jednocześnie dyrektora SP w Rozdrażewie pana Krzysztofa Brody, który w ciepłych słowach podziękował głównemu sponsorowi panu Andrzejowi Czajce za finansowanie działalności klubu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jego funkcjonowanie.

Następnie główny sponsor klubu UKS „DOLIWA” pan Andrzej Czajka, właściciel firmy MAX – POL, podziękował: członkom zarządu, trenerom i zawodnikom za pracę włożoną w działalność klubu. Po przemówieniach medalami i dyplomami z podziękowaniami uhonorowano zawodniczki i zawodników sekcji piłki ręcznej.

Po zakończeniu części oficjalnej zostały rozegrane dwa mecze piłki ręcznej trwające 2 x 12 minut. W pierwszym z nich spotkały się zawodniczki z roczników 2010 – 2011, a w drugim zawodnicy z roczników 2010 – 2011.

W trakcie trwania drugiego spotkania opiekunowie przygotowali dla wszystkich obecnych osób posiłek, na który składały się smaczne kiełbaski z grilla oraz zimne napoje. Po zakończonych meczach wszyscy z wielką chęcią zabrali się do spożywania przygotowanego wcześniej posiłku. Działacze i zawodnicy jeszcze przez kilka godzin miło i sympatycznie spędzali ze sobą czas.