GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

PODSUMOWANIE SEZONU STOWARZYSZENIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „DOLIWA” ROZDRAŻEW ZA ROK 2022/2023

W dniu 7 czerwca 2023 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2022/2023 Stowarzyszenia Uczniowski Klub Sportowy „DOLIWA” Rozdrażew działającego przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie.

Podsumowanie sezonu 2022/2023 rozpoczęło się o godzinie 16.00 przemówieniem prezesa klubu i jednocześnie dyrektora SP w Rozdrażewie pana Krzysztofa Brody, który w ciepłych słowach podziękował głównemu sponsorowi, panu Andrzejowi Czajce, za finansowanie działalności klubu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jego funkcjonowanie.

Następnie główny sponsor klubu, pan Andrzej Czajka, właściciel firmy MAX – POL, podziękował: członkom zarządu, trenerom i zawodnikom za pracę włożoną w działalność i funkcjonowanie klubu. W trakcie swojego przemówienia pan Andrzej wręczył zawodniczkom i zawodnikom sekcji piłki ręcznej pamiątkowe medale i dyplomy.

Pamiątkowe podziękowania w postaci grawertonów otrzymali z rąk prezesa klubu główny sponsor pan Andrzej Czajka i pracownik Banku Spółdzielczego w Dobrzycy pan Radosław Teodorczyk.

Po zakończeniu części oficjalnej zostały rozegrane dwa mecze piłki ręcznej trwające 2 x 12 minut. W pierwszym z nich spotkały się zawodniczki roczników 2010 i młodsze z zawodnikami roczników 2010 i młodsi. Po bardzo emocjonującym pojedynku zwyciężyła drużyna chłopców 9:4. Natomiast w drugim rozegranym spotkaniu między dwoma zespołami chłopców z roczników 2008 – 2009 wygrała I drużyna 8:5.

W trakcie trwania drugiego spotkania opiekunowie przygotowali dla wszystkich obecnych osób posiłek, na który składały się smaczne kiełbaski z grilla oraz zimne napoje. Po zakończonych meczach wszyscy z wielką chęcią zabrali się do spożywania przygotowanego wcześniej posiłku. Działacze i zawodnicy jeszcze przez kilka godzin miło i sympatycznie spędzali ze sobą czas.

Piotr Motyl