GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Podsumowanie sezonu 2017/2018

W dniu 4 czerwca 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2017/2018 Uczniowskiego Klubu Sportowego „DOLIWA” Rozdrażew.

Podsumowanie sezonu 2017/2018 rozpoczęło się o godzinie 16.00 przemówieniem prezesa klubu i jednocześnie dyrektora SP w Rozdrażewie pana Krzysztofa Brody, który w ciepłych słowach podziękował głównemu sponsorowi, panu Andrzejowi Czajce, za finansowanie i wspieranie działalności klubu.

Następnie wystąpił główny sponsor klubu UKS „DOLIWA” pan Andrzej Czajka, właściciel firmy MAX – POL, który podziękował: członkom zarządu, trenerom i zawodnikom za zaangażowanie w działalność klubu. W trakcie swojego przemówienia pan Andrzej Czajka wspólnie z prezesem klubu wręczyli trenerom poszczególnych sekcji i zespołów okazałe nagrody z podziękowaniami związanymi z ich dyscyplinami kierunkowymi. Dodatkowo specjalnymi zestawami zostali uhonorowani zawodnicy sekcji tenisa stołowego. Medalami, dyplomami z podziękowaniami oraz słodyczami uhonorowano również zawodniczki i zawodników sekcji piłki ręcznej.

Po zakończeniu części oficjalnej zostały rozegrane dwa mecze piłki ręcznej trwające 2 x 12 minut. W pierwszym z nich spotkali się zawodnicy z zespołu chłopców rocznik 2002 i 2003, którzy stworzyli dwa zespoły. Po bardzo emocjonującym pojedynku zwyciężyła I drużyna 20:10. Natomiast w drugim rozegranym spotkaniu między dziewczynkami z roczników 2005 i 2006 był remis 4:4.

W trakcie trwania obu spotkań opiekunowie przygotowali dla wszystkich obecnych osób posiłek, na który składały się smaczne kiełbaski z grilla oraz zimne napoje. Po zakończonych meczach wszyscy z wielką chęcią zabrali się do spożywania przygotowanego wcześniej posiłku. Działacze i zawodnicy jeszcze przez kilka godzin miło i sympatycznie spędzali ze sobą czas.