GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Podsumowanie sezonu 2011/2012

Dnia 05.06.2012 o godz. 16.00 w hali sportowej odbyło się zakończenie sezonu sportowego 2011/2012. Prezes i Wiceprezes klubu podziękowali za wkład pracy i zaangażowanie zawodników i trenerów wszystkich sekcji w minionym sezonie sportowym. Trenerzy otrzymali pamiątkowe statuetki, natomiast zawodnicy dyplomy i statuetki, których fundatorem był główny sponsor klubu- właściciel Firmy Max-Pol Pan Andrzej Czajka.

Po części oficjalnej odbył się zacięty mecz piłki ręcznej młodszej grupy męskiej z kadrą, a następnie mecz piłki ręcznej dziewcząt Wiele uwag i spostrzeżeń oraz wrażeń z rozgrywek ostatniego roku wymieniono podczas wspólnej dyskusji przy kiełbasie z grilla.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania naszym drużynom w kolejnym sezonie sportowym.

Ze sportowym pozdrowienie Zarząd