GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Następne dwa zwycięstwa dla pingpongistów z Rozdrażewa

10 października br. w drugiej serii spotkań o Mistrzostwo III ligi w Tenisie Stołowym UKS „Doliwa” Rozdrażew podejmował u siebie 2 zespoły, najpierw LKS Tajfun II Ostrów Wlkp., a później UKS „Smecz” Konin.

W pierwszym meczu wysoko pokonali LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. 8:2. Punkty zdobyte przez gospodarzy: Karol Marcinkowski – 2,5, Maciej Spławski – 2,5, Spławski Tomasz – 1,5, Artur Basinski – 1, Piotr Woźnica – 0,5.
Drużynie gości nie pomógł nawet pozyskany były zawodnik II ligowego „Junior” Leszno Maciej Knoski, który gładko przegrał Karolem Marcinkowskim 3:0 i grę deblową.

Ostrowianie byli zaskoczeni dobra postawa rozdrażewian i nie spodziewali się takiego wyniku.

W drugim meczu znacznie wymagającym przeciwnikiem okazała się drużyna z UKS „Smecz” KONIN z którymi wygrano minimalnie 6:4 po bardzo wyrównanych ostatnich dwóch pięciosetowych pojedynkach. Po pierwszej serii było 3:1 dla rozdrażewian w grach deblowych remis, ale druga seria była bardzo emocjonująca i remisowa 2:2 (w drużynie gości występowała bardzo dobrze radząca sobie kobieta Anna Wicher).

Dla Doliwa punkty w tym meczu zdobyli: Maciej Spławski – 2,5, Karol Marcinkowski – 2, Tomasz Spławski – 1,5.
Oba mecze z zainteresowaniem i zaangażowaniem obserwowali główny sponsor klubu właściciel firmy MAX-POL Andrzej Czajka i prezes klubu dyrektor szkoły Krzysztof Broda.

Tak więc po 4 meczach uzyskano komplet punktów co daje 4 miejsce w tabeli z równą ilością punktów co „Junior” LESZNO, AZS UAM III POZNAŃ , UKS „ŻAKI” Taczanów.