MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PIŁCE RĘCZNEJ W KATEGORII CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2009 I MŁODSI

W dniu 10 listopada 2021 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców roczniki 2009 i młodsi. W turnieju brały udział 4 zespoły reprezentujące klasy: Va, Vb, VIIb, VIIc. Ogółem w mistrzostwach startowało 42 zawodników. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut. Mecze sędziował pan Arkadiusz Biernacki, natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

• KLASA VIIc – KLASA Va (15 : 1)
  • KLASA VIIc – KLASA Vb (12 : 3)
  • KLASA VIIc – KLASA VIIb (15 : 4)
  • KLASA Vb – KLASA Va (9 : 4)
  • KLASA Vb – KLASA VIIb (7 : 5)
  • KLASA VIIb – KLASA Va (12 : 3)

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. KLASA VIIc
  2. KLASA Vb
  3. KLASA VIIa
  4. KLASA Va

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk pana Piotra Motyla okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy, drużyny, które zajęły miejsca I – III otrzymały także medale.

Wybrano również najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju, którzy zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami i dyplomami.

• Najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant KLASY Vb – Marcin Mądry.
  • Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentant KLASY VIIc – Alan Jędrkowiak.
  • Najlepszym bramkarzem turnieju został reprezentant KLASY VIIc – Filip Danielski.

Serdecznie wszystkim zespołom gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.