MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PIŁCE RĘCZNEJ W KATEGORII CHŁOPCÓW ROCZNIKI 2007 – 2008

W dniu 26 października 2021 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców roczniki 2007 – 2008. W turnieju brały udział 4 zespoły reprezentujące klasy: VIIa, VIIIa, VIIIb, VIIIc. Ogółem w mistrzostwach startowało 40 zawodników. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut. Mecze sędziował pan Arkadiusz Biernacki, natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

KLASA VIIIc – KLASA VIIa (22 : 0)
KLASA VIIIb – KLASA VIIIa (5 : 4)
KLASA VIIIc – KLASA VIIIb (8 : 8)
KLASA VIIIa – KLASA VIIa (19 : 2)
KLASA VIIIc – KLASA VIIIa (13 : 7)
KLASA VIIIb – KLASA VIIa (24 : 1)

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. KLASA VIIIc
2. KLASA VIIIb
3. KLASA VIIIa
4. KLASA VIIa

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk pana Piotra Motyla okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy, drużyny, które zajęły miejsca I – III otrzymały także medale.

Wybrano również najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju, którzy zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami i dyplomami.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant KLASY VIIIa – Kacper Szczepanik.
Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentant KLASY VIIIc – Martin Hajdner.
Najlepszym bramkarzem turnieju został reprezentant KLASY VIIIb – Patryk Ignasiak.

Serdecznie wszystkim zespołom gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.