Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Tenisie Stołowym na rok 2016

W dniu 5 listopada 2016 roku (sobota) w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Tenisie Stołowym na rok 2016. Organizatorami mistrzostw byli: Urząd Gminy Rozdrażew i Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W mistrzostwach udział wzięło 39 zawodniczek i zawodników w pięciu kategoriach wiekowych.

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Poniżej zamieszczamy wyniki mistrzostw w poszczególnych grupach.

SZKOŁY PODSTAWOWE
DZIEWCZYNY (3 zawodniczki)

1. KOŁODZIEJSKA Amelia – Rozdrażew
  2. DZIKOWSKA Dagmara – Rozdrażew
  3. FRĄCKOWIAK Zuzanna – Rozdrażew

CHŁOPCY (9 zawodników)

1. PANEK Jakub – Rozdrażew
  2. PLUCIŃSKI Mateusz – Rozdrażew
  3. WACHOWIAK Paweł – Maciejew

SZKOŁY GIMNAZJALNE
DZIEWCZYNY (3 zawodniczki)

1. SZCZOTKA Agata – Nowa Wieś
  2. WIKARY Barbara – Nowa Wieś
  3. GRZEŚKOWIAK Angelika – Rozdrażew

CHŁOPCY (18 zawodników)

1. PANEK Kamil – Rozdrażew
  2. KRZYŻANIAK Damian – Nowa Wieś
  3. PLUCIŃSKI Tomasz – Rozdrażew

KATEGORIA OPEN (6 zawodników)

1. MARCINKOWSKI Karol – Rozdrażew
  2. MARCINKOWSKI Zenon – Rozdrażew
  3. JANKOWSKI Edward – Rozdrażew

Dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach przygotowano: medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

W imieniu organizatorów nagrody wręczył: Prezes UKS „Doliwa” Rozdrażew – pan Krzysztof Broda.

Organizacją i sędziowaniem mistrzostw zajął się nauczyciel wychowania fizycznego – Piotr Motyl.