GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłce Siatkowej Plażowej 3-osobowej

W dniu 15 czerwca 2014 roku na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbyło się uroczyste otwarcie boiska do piłki siatkowej plażowej, połączone z rekreacyjnym turniejem o Mistrzostwo Gminy Rozdrażew w Piłce Siatkowej Plażowej 3-osobowej, zorganizowanym przez Urząd Gminy Rozdrażew i Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W uroczystym otwarciu obiektu udział brały wszystkie osoby zaangażowane w jego powstanie, przedstawiciele lokalnych władz oraz zawodnicy. Część oficjalną rozpoczął swoim przemówieniem dyrektor ZSP w Rozdrażewie i jednocześnie prezes UKS „Doliwa” Rozdrażew – pan Krzysztof Broda, który serdecznie podziękował osobom zaangażowanym w budowę boiska, honorując ich trud pisemnymi podziękowaniami i słodyczami. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Rozdrażew – pan Mariusz Dymarski oraz chętne osoby.

Po części oficjalnej zaproszeni goście udali się do hali sportowej na kawę i ciasto, gdzie w miłej atmosferze spędzili czas.
Na zakończenie odbył się turniej piłki siatkowej plażowej, w którym brały udział 4 zespoły: „NAUCZYCIELE”, „BYCZA MOC”, „EMERYCI” i „RENCIŚCI”.

W turnieju grano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, do 21 punktów. Po rozegraniu wszystkich spotkań klasyfikacja końcowa była następująca:

I – „NAUCZYCIELE”
II – „ EMERYCI”
III – „BYCZA MOC”
IV – „RENCIŚCI”

Trzy pierwsze zespoły otrzymały z rąk pana Krzysztofa Brody okazałe statuetki i pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo drobne gadżety dla wszystkich uczestników turnieju przygotował Wójt Gminy Rozdrażew – pan Mariusz Dymarski.

W czasie turnieju rozegrano 6 spotkań na bardzo wysokim poziomie.