Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Badmintonie na rok 2017

W dniu 7 października 2017 roku (sobota) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Badmintonie na rok 2017. Organizatorami mistrzostw byli: Urząd Gminy Rozdrażew i Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew. W otwarciu zawodów brał udział Wójt Gminy Rozdrażew – Mariusz Dymarski, który w serdecznych słowach podziękował wszystkim uczestnikom za przybycie na turniej i życzył im osiągnięcia jak najlepszych wyników sportowych i dobrej zabawy.

W mistrzostwach udział wzięło 73 zawodników w pięciu kategoriach.

Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Poniżej zamieszczamy wyniki mistrzostw w poszczególnych kategoriach.

KATEGORIA MŁODSZA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
(rocznik 2005 i młodsi)

DZIEWCZYNY (11 zawodniczek)

JANKOWSKA ANNA – Rozdrażew
FRĄCKOWIAK ZUZANNA – Rozdrażew
PAWLAK MARCELINA – Rozdrażew

CHŁOPCY (14 zawodników)

PANEK JAKUB – Rozdrażew
KOPROWSKI KACPER – Rozdrażew
KUBIAK WIKTOR – Rozdrażew

KATEGORIA STARSZA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
(roczniki 2002 – 2004)

DZIEWCZYNY (8 zawodniczek)

WIKARY BARBARA – Nowa Wieś
SZCZOTKA AGATA – Nowa Wieś
JĘDRKOWIAK PAULINA – Rozdrażew

CHŁOPCY (25 zawodników)

SĘDZIAK MACIEJ – Rozdrażew
ZEGAR JAKUB – Rozdrażew
PANEK KAMIL – Rozdrażew

KATEGORIA OPEN (15 zawodników)

NOWAK JANUSZ – Rozdrażewek
MOTYL PIOTR – SP Rozdrażew
ZEGAR JAKUB – Rozdrażew

Dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach przygotowano medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

W imieniu organizatorów nagrody zwycięzcom wręczył Prezes UKS „Doliwa” Rozdrażew – Krzysztof Broda.

Organizacją i sędziowaniem mistrzostw zajął się nauczyciel wychowania fizycznego: Piotr Motyl.