Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Badmintonie na rok 2016

W dniu 1 października 2016 roku (sobota) w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Badmintonie na rok 2016. Organizatorami mistrzostw byli: Urząd Gminy Rozdrażew i Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W mistrzostwach udział wzięło 63 zawodników w pięciu kategoriach.

Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Poniżej zamieszczamy wyniki mistrzostw w poszczególnych kategoriach.

KATEGORIA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

DZIEWCZYNY (5 zawodniczek)

1. PIASZCZYŃSKA Ewa – Dąbrowa
  2. KOŁODZIEJSKA Amelia – Rozdrażew
  3. SKRZYPCZAK Oliwia – Rozdrażew

CHŁOPCY (12 zawodników)

1. KUŚNIERZ Oliwier – Rozdrażew
  2. PANEK Jakub – Rozdrażew
  3. ZAGRODNICKI Piotr – Rozdrażew

KATEGORIA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

DZIEWCZYNY (12 zawodniczek)

1. WOSIŃSKA Ines – Rozdrażew
  2. WIKARY Barbara – Nowa Wieś
  3. KUBIAK Dominika – Wolenice

CHŁOPCY (29 zawodników)

1. SOWIŃSKI Szymon – Rozdrażew
  2. JUSZKA Łukasz – Dąbrowa
  3. SĘDZIAK Maciej – Rozdrażew

KATEGORIA OPEN (5 zawodników)

1. NOWAK Janusz – Rozdrażewek
  2. MOTYL Piotr – ZSP Rozdrażew
  3. SOWIŃSKI Szymon – Rozdrażew

Dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach przygotowano medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

W otwarciu zawodów uczestniczył Wójt Gminy Rozdrażew – Mariusz Dymarski. Natomiast w zakończeniu mistrzostw brał udział Prezes UKS „Doliwa” Rozdrażew – Krzysztof Broda, który wręczył medale, dyplomy i nagrody rzeczowe najlepszym zawodniczkom i zawodnikom turnieju.

Organizacją i sędziowaniem mistrzostw zajął się nauczyciel wychowania fizycznego: Piotr Motyl.