GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

II miejsce dziewczyn w Borku Wlkp.

W środę 7 lutego odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze.

Udział wzięły cztery drużyny: SP Borek Wielkopolski, dwie drużyny z SP Pogorzela i SP Rozdrażew. Nasze dziewczyny wygrały dwa mecze i jeden przegrały: zwycięstwa z SP Pogorzela I – 6:3, z SP Pogorzela II – 9:0 oraz przegrana z Borkiem Wlkp. 4:9.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce – SP Borek Wlkp., II miejsce – SP Rozdrażew, III miejsce – SP Pogorzela I, IV – miejsce SP Pogorzela II.

Naszą szkołę reprezentowały: Talarczyk Julia, Bartkowiak Magdalena, Jakubek Anita, Maryniak Ewa, Patalas Kamila, Waliszewska Oliwia, Olszewska Dorota, Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Szczur Anna, Bochna Małgorzata, Gniazdowska Wiktoria i Brown Jennifer.

Gratulujemy sukcesu!

Paweł Augustyniak