GŁÓWNY SPONSOR KLUBU

Grano o puchary sponsora

W dniu 2 kwietnia 2016 roku w hali sportowej przy szkole w Rozdrażewie rozegrany został VIII Otwarty Turniej tenisa Stołowego o Puchar Sponsora oraz z okazji 10-lecia UKS „Doliwa” w Rozdrażewie. Organizatorem byli Max-Pol Krotoszyn główny sponsor klubu i zarząd UKS „Doliwa”.

Turniej przeprowadzony był w 4 kategoriach: chłopców szkoła podstawowa i gimnazjum, oraz mężczyzn – seniorzy do 45 lat i weterani powyżej 45 lat. Prawo startu w turnieju miał dziewczyny i kobiety w kategorii chłopców i mężczyzn. W zawodach wzięło udział 61 uczestników.

KLASYFIKACJA

Szkoła podstawowa – 24 uczestników w tym 1 dziewczyna

I miejsce – Klaudia Wachowiak – Kobylin
II miejsce – Lucjan Maćkowiak – Kobylin
III miejsce – Krzysztof Szymlet – LZS Bożacin
IV miejsce – Kamil Panek – Rozdrażew
V miejsce – Antoni Frąckowiak – Kobylin
VI miejsce – Kacper Klonowski – Bożacin

Warto podkreślić, że 10-letnia Klaudia uczennica IV klasy szkoły podstawowej nie dała żadnych szans starszym chłopcom wygrywając wysoko wszystkie 4 pojedynki. Niedawno otrzymała wyróżnienie i stypendium jako sportowa nadzieja powiatu krotoszyńskiego na gali sportu w Krotoszynie.

Gimnazjum 11 startujących w tym 2 dziewczyny

I miejsce – Dominik Talaga – Wronów
II miejsce – Kacper Waszyński – Kobylin
III miejsce – Dominik Olejniczak – Nowa Wieś
IV miejsce – Szymon Krystek – Kobylin
V miejsce – Dawid Mielcarek – Wronów
VI miejsce – Tomasz Pluciński – Rozdrażew

Seniorzy 13 zawodników

I miejsce – Mikołaj Grzębka – „Odra” Włoska
II miejsce – Mateusz Jarus – KS „Krotosz” Krotoszyn
III miejsce – Aureliusz Reyer – KS „Krotosz” Krotoszyn
IV miejsce – Robert Wachowiak – Kobylin
V miejsce – Piotr Brylewski – UKS „Doliwa” Rozdrażew
VI miejsce – Bartosz Kostrzewa – Kobylin

W tej grupie czołowe miejsca uzyskali zawodnicy grający w klubach sportowych III i IV ligach. Najlepszym okazał się Mikołaj Grzębka uczeń I klasy LO pochodzący z Koźmina grający w IV lidze „Odry” Włoska należących do czołowych zawodników okręgu Śląskiego.

Weterani – 13 zawodników

I miejsce – Karol Marcinkowski – UKS „Doliwa” Rozdrażew
II miejsce – Adam Szyrner – Kobylin
III miejsce – Sławomir Grzelski – KS „Krotosz” Krotoszyn
IV miejsce – Marek Sójka – Gorzupia
V miejsce – Szymon Drzewiecki – KS „Krotosz”Krotoszyn
VI miejsce – Zenon Marcinkowski – UKS „Doliwa” Rozdrażew

W tej grupie wygrał zdecydowanie Karol Marcinkowski czołowy zawodnik IV ligi OZTS gr. Kalisko-Konińskiej.

Ogólnie należy p[odkreślić wysoki poziom zawodów szczególnie zacięte pojedynki w grupie seniorów i weteranów. Organizatorzy ufundowali po 3 puchary i po 6 dyplomów i gadżetów firmowych. Nagrody wręczali główny sponsor UKS „Doliwa” właściciel firmy Max-Pol KROTOSZYN Andrzej Czajka i prezes kluby dyrektor ZSP Rozdrażewie Krzysztof Broda. Sprawą organizacyjną zajęli się Zenon Marcinkowski i Artur Basinski.