W dniu 20 stycznia 2011 w hali sportowej w Rozdrażewie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa powiatu krotoszyńskiego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców w ramach XII Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2010/2011. Organizatorem byli Krotoszyński Szkolny Związek Sportowy i Zespół Szkół Publicznych w Rozdrażewie.
Reprezentacja szkół składała się z 2 dziewcząt lub 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy. Mecze rozgrywane były do 3 zdobytych przez zespół punktów.

W grupie dziewcząt startowały 3 drużyny grając systemem „każdy z każdym”.

Wyniki:

I miejsce – SP Rozdrażew – 2 pkt.
II miejsce- SP nr 8 Krotoszyn – 1 pkt.
III miejsce – SP Smolice – 0 pkt.

W pierwszym meczu SP Smolice – SP 8 Krotoszyn 2:3,
w drugim meczu SP Rozdrażew – SP Smolice 3:1,
i w trzecim SP nr 8 Krotoszyn – SP Rozdrażew 0:3

Zwycięska drużyna występowała w składzie Dymarska Klaudia i Marcinkowska Marta.

W kategorii chłopców brało udział 7 drużyn (grano systemem rosyjskim na tabelę 8)

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Zalesie Małe
II miejsce – SP Zduny
III miejsce – SP nr 1 Kożmin Wlkp.
IV miejsce – SP nr 8 Krotoszyn
V-VI miejsce SP Rozdrażew i SP Roszki
VII miejsce – SP Nowa Wieś

Zwycięska drużyna z Zalesia występowała w składzie: Bruder Konrad i Matysiak Tobiasz.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, a trzy pierwsze dyplomy. Dwie najlepsze drużyny z mistrzostw powiatu będą startowały w zawodach rejonowych, które odbędą się w terminie do 04.03.2011r. Sprawa organizacyjną i sędziowaniem zajęli się miejscowi pingpongiści Zenon Marcinkowski i Artur Basinski.