MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PIŁCE RĘCZNEJ W KATEGORII DZIEWCZYN ROCZNIKI 2009 I MŁODSZE

W dniu 9 listopada 2021 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn roczniki 2009 i młodsze. W turnieju brały udział 4 zespoły reprezentujące klasy: Va, Vb, VIIb, VIIc. Ogółem w mistrzostwach startowały 42 zawodniczki. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” 2 x 10 minut. Mecze sędziował pan Arkadiusz Biernacki, natomiast obsługę medyczną turnieju zapewnił pan Paweł Piwowar.

Wyniki poszczególnych spotkań były następujące:

• KLASA VIIc – KLASA VIIb (11 : 5)
  • KLASA VIIc – KLASA Va (21 : 0)
  • KLASA VIIc – KLASA Vb (13 : 0)
  • KLASA VIIb – KLASA Va (16 : 0)
  • KLASA VIIb – KLASA Vb (12 : 1)
  • KLASA Vb – KLASA Va (10 : 1)

Klasyfikacja końcowa turnieju

1. KLASA VIIc
  2. KLASA VIIb
  3. KLASA Vb
  4. KLASA Va

Po zakończeniu turnieju wszystkie zespoły otrzymały z rąk pani Agnieszki Kołodziejskiej okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy, drużyny, które zajęły miejsca I – III otrzymały także medale.
Wybrano również najlepszą zawodniczkę, strzelczynię i bramkarkę turnieju, które zostały uhonorowane pamiątkowymi statuetkami i dyplomami.

• Najlepszą zawodniczką turnieju została reprezentantka KLASY VIIb – Olga Grzonka.
  • Najlepszą strzelczynią turnieju została reprezentantka KLASY VIIc – Agata Kęsy.
  • Najlepszą bramkarką turnieju została reprezentantka KLASY VIIb – Julia Janiak.

Serdecznie wszystkim zespołom gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych.

Agnieszka Kołodziejska